Bezúročná půjčka je půjčka od rodiny či od blízkých přátel. Bylo by naivní si myslet, že banka či dokonce nebankovní společnost budou nabízet bezúročnou půjčky, ale i tady jsou určitě možnosti, za splnění určitých podmínek.

Bezúročná půjčka od rodiny

Bezúročná půjčka je taková půjčka, kdy vám peníze půjčí vaše rodina. Jedná se o vaše nejbližší takže ti po vás nebudou požadovat žádné úroky. Bezúročná půjčka je nejlepším řešením, zvláště když v rodině nějaké finanční prostředky jsou. A rodina má vždy stát při sobě a pomáhat si.

Bezúročná půjčka od kamarádů

Každý by měl mít několik dobrých přátel, kterým naprosto věříme. Bezúročná půjčka od přátel je také jednou z možností, zaleží také na tom jak na tom vaši kamarádi finačně jsou a jestli vám vůbec jsou ochotni půjčit. Bezúročná půjčka od kamaráda či kamarádky je také určitě dobrým řešením. Důležité je však splátku bez opožďování pravidelně splácet. Jinak by jste mohli příjít o přátele.

Bezúročná půjčka od bank či nebankovních společnosti

Jako bezúročná půjčka můžou posloužit různé akce obchodů (hlavně elektro obchody), které nabízejí bezúročnou půjčku, musíte ji však vráti do určitého období (často to bývá okolo 6 měsíců). Pokud však nestihnete půjčku zaplatit do tohoto bezplatného termínu, tak vám začnou naskakovat docela vysoké úroky. Ale pokud víte, že peníze budete mít, tak to funguje jako bezúročná půjčka.