Blesková půjčka je půjčka, která je rychlá doslova jako blest. Blesková půjčka je především produkt nebankovní společností a soukromých investorů. V článku se dozvíte více o bleskové půjčce.

Kdy se hodí blesková půjčka ?

Blesková půjčka se hodí zejména v případech, kdy potřebujeme z nějakého důvodu rychlé peníze. Blesková půjčka se hodí při různých havariích například nehoda automobilu, rozbitá pračka, rozbitá lednička. Často se také blesková půjčka používá na poplacení jiných dluhů. Hodí se také lidem v nouzi, kteří potřebuji rychle peníze a nevadí jim o něco větší procentní úrok.

Nebankovní blesková půjčka

Blesková půjčka je typický nebankovní produkt. Poskytují jí tedy výhradně nebankovní společnosti a soukromné společnosti. U bank v nabídce rozhodně blesková půjčka nebude. Musíme se tedy obráti na nebankovní společnosti. Ty jsou horší v tom, že u nich nemáte takovou jistotu jako u banky. O to je více důležité, nebankovní společnost důkladně vybírat a vybrat. K prověření jednotlivých společnosti vám skvěle poslouží internet, v tomto případě je to velmi dobrý pomocník.

Blesková půjčka bez registru a potrvzení o výši vašich příjmů

Blesková půjčka je typ půjčky, kterký je poskytován téměř každému. V první řadě, nemusíte nosit žádné potvrzení o výši vašich příjmů z vašeho zaměstnání či podnikání. Mnoho nebankovní společnosti ani neprověřují jestli máte záznam ať již v bankovním či nebankovním registru dlužníků. Blesková půjčka je tedy i pro důchodce, OSVČ, maminky na mateřské dovolené a další skupiny.

Rychlá blesková půjčka

Blesková půjčka je opravdu rychlá a většina žadátelů o tuto půjčku, bude mít již do 24 hodin hotové peníze v ruce. Peníze většinou nebankovní společnosti u této půjčky vyplácejí na ruku hotově. Je to rychlá půjčka, ale je vždy potřeba si důkladně pročíst celou smlouvu.