Hotovostní půjčky jsou půjčky poskytované lidem v hotovosti v Korunách. Hotovostní půjčky jsou oblíbené zvláště proto, že jsou vypláceny v hotovosti. V článku se dozvíte více důležitých informací.

Kdy využít hotovostní půjčky ?

Hotovostní půjčky jsou dobré zejména v případech, kdy potřebujete peníze velmi rychle a nemáte čas čekat na to až vám dojdou peníze na bankovní účet. Bankovní převod často trvá až 3 dny, což je opravdu hodně. Hotovostní půjčky je dobré využít pokud potřebujete rychle menší finanční částku a nevadí vám vyšší ročník úrok.

Žádost o hotovostní půjčky přes internet

Hotovostní půjčky a jejich poskytovatelé jsou z dobou a nabízejí lidem, že o hotovostní půjčky si mohou jednodušše zažádat přes internetový formulář. Jeho vyplnění vám zabere ani né 5 minut. Po několika hodinách vás bude kontokovat pracovník společnosti a domluví s vámi další podrobnosti. U většiny nebankovní společnosti to probíhá tak, že si domluvíte schůzku. Na této schůzce bude podepsána smlouva a zároveň vám budou v hotovosti vyplaceny peníze z vaší hotovostní půjčky.

Hotovostní půjčky mají často vysoký roční úrok

Hotovostní půjčky jsou sice poskytovány velmi rychle a vypláceny v hotovosti. Zároveň jsou tyto hotovostní půjčky vypláceny téměr každému. Proto se pak také nebankovní společnosti musí jistit vyššími ročními úroky a dalšími skrytými poplatky. Vyšše ročního úroku jde často i vysoko přes 100 procent. Hotovostní půjčky se tedy řadí mezi velmi drahé půjčky a pokud máte možnost tak zvolte jiný typ půjčky.

Nebankovní hotovostní půjčky

Hotovostní půjčky poskytují především nebankovní společnosti a další soukromí investoři. Nebankovních společnosti je u nás velká spousta a nedochází tam k téměř žádným regulacím. Takže na nebankovním trhu můžete najít nebankovní společnosti různých kvalit. Musíte proto důkladně vybírat.