Smlouva o půjčce je velmi důležitým dokumentem, který vás zavazuje k řádnému splácení úvěru či půjčky. Smlouva o půjčce by se měla před podpisem vždy důkladně pročíst a prostudovat.  V článku je umístěna smlouva o půjčce a její vzor ke stažení zcela zdarma.

Smlouva o půjčce je velmi důležitá

Smlouva o půjčce může být sice jen ústní, ale vždy je lepší aby smlouva o půjčce byla provedena písemnou formou. Smlouva o půjčce určuje vztah mezi věřitelem a dlužníkem. Jsou v ní zaneseny také všechny důležité informace jako je výš půjčky, úroky, RPSN, údaje o věřitelovi, údaje o dlužníkovy, samozřejmostí je také podpis obou zůčastněných stran. Smlouva o půjčce musí být vždy ve dvou stejných provedeních.

Smlouva o půjčce se musí číst důkladně a celá !

Smlouva o půjčce je pro vás velmi důležitý dokument, takže jejímu čtení věnujete patřičnou pozornost a také čas. Klidně si jí pročtěte několikrát. Nikdy se nenechte tlačit k rychlému podpisu smlouvy. Smlouva o půjčce se musí celá důkladně pročíst a musíte také všemu rozumět. Pokud něčemu nerozumíte, tak smlouvu radši vůbec nepodepisujte. Je dobré si sebou na podpis smlouvy o půjčce vzít pravníka. Protože běžné smlouvy jsou pro normálního smrtelníka k nepřečtení.

Smlouva o půjčce vzor ke stažení zdarma

Smlouva o půjčce musí mít všechny náležitosti, pokud se vám nechte studovat jednotlivé informace, tak si jednodušše stáhněte pomoci odkazu vzor smlouvy o půjčce. Smlouva o půjčce a její vzor vám přesně ukážou jak má vypadat smlouva o půjčce, podle platných zákonů.

Vzor Smlouva o půjčce – ke stažení ZDE!